Rubicar – це інтернет магазин оригінальних запчастин, запчастин аналогів, а також оригінального масла для Вашого авто від відомих світових брендів Audi, BMW, Chewrolet, Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infinity, Iveco, Land Rover, Lexus, Man, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot , Reno, Seat, Skoda, Smart, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo. Ми ламаємо усі стереотипи щодо високих цін і пропонуємо Вам великий вибір товару. Ми надаємо нашим клієнтам ту ж продукцію, що пропонується для внутрішнього французького, німецького та польського ринку.

Ви зможете доповнити свій образ автолюбителя стильними аксесуарами такими як брелки, бейсболки, парасольки, кросівки та ін. Що є ще приємнішим, ніж випити запашну каву з власного термо-кружки чи просто з власного брендової чашки. І все це ви знайдете в інтернет- магазині Rubicar.

Вас приємно здивує знайомство з багаточисленними позиціями для модного тюнінгу. А саме: килимки, двірники, декоративні накладки та багато інших потрібних дрібничок. Все це чудово доповнить інтер’єр салону і зовнішній вигляд вашого авто.

Ми знаємо скільки комфорту і можливостей дарує Вам Ваш автомобіль . Якою важливою складовою, для Вас , є його справність. Знаємо, що купівля нової запчастини, яка удосконалює дизайн і функціональність вашого авто, приносить Вам задоволення від водіння. Тому якість товару ми беремо за головний критерій.

Замовляючи автозапчастини, автомастила та аксесуари у нас Ви економите свій час на поїздках до спеціалзованих магазинів. Ми пропонуємо Вам:
  • максимально якісний і зручний сервіс по підбору необхідних запчастин для Вашого автомобіля,
  • консультацію кваліфікованих спеціалістів,
  • адекватні(оптимальні) ціни,
  • асортимент який постійно збільшується
І все це на екрані Вашого монітору.

Робота нашої команди зосереджена на постійному розвитку , тому наша корпоративна етика базується на принципах відкритості , порядності, чесності, доброзичловості, об’єктивності та високої уважності до всіх наших клієнтів.